סרן יובל הלבני ז״ל

נפל בתאריך:

09/10/2023

סיפור הנפילה:
יובל היה קצין במילואים ביחידת מגלן.
הוא הגיע לשדרות לקרב מול מחבלים, הקרב בו נפל הציל את חיי תושבי שדרות, הוא חשף חוליית מיירטים מחופרת היטב ונפל ביחד עם עוד שני לוחמים בקרב הקשה.
נפל בקרב ההגנה על המדינה.

כתובת מגורים: משגב דב.

כמה מילים על הנופל:
יובל היה בן אדם צנוע ועניו,תמיד דאג לאחר ומלא ברגישות אין סופית, היה חבר טוב ועם לב זהב.
אמו נירית מספרת:
יובלי אהב ספורט, מכל הסוגים וכל המינים. טורנירים של כדורגל, אליפויות טניס, כדורסל, הכל. כשצפה בטלוויזיה במשחקים אי אפשר היה לדבר איתו. הוא הכיר את כל שמות השחקנים בעל פה והקשיב לפודקאסטים על ספורט.
אבל הכי מכולם הוא אהב את הפועל תל אביב.
זה נדבק לו מדוד עמרי (חולדאי) ומעולם לא הפסיק.
מגיל חמש, צעיף אדום וכובע גרב עם שוליים אדומים, שקית בייגלה או חטיף, כל שבת אחר הצהרים נוסעים לבלומפילד. אבא ושני תאומים ג'ינג'ים. אפילו למילאנו דוד עמרי לקח אותו כשהפועל העפילה לליגת האלופות כשהיה בכיתה ה'.
אח"כ כשגדל התחיל ללכת עם חברים.
הכובע והצעיף נשארו בארון בחדר שלו, ליד מדי אלף מגוהצים עם כומתה, אולי יום אחד יונתן יגדל, ודוד אספי יקח אותו לראות משחקים של הקבוצה שאבא שלו אהד.

משתתפים בצער המשפחה -לעולם לא תצעדו לבד.

חמ״ל המבצעים של אוהדי הפועל תל אביב

חמ״ל המבצעים של הפועל תל אביב הוקם בקיץ 2023, בתחילה כדי למלא את אצטדיון בלומפילד בילדים, חלקם ילדי העוטף, במשחק הביתי של הקבוצה במחזורי הסיום, ולעזור לקבוצה להישאר בליגה באמצעות דחיפה מהקהל. לצערנו, עם פרוץ מלחמת ״חרבות ברזל״ היוזמה תפסה משנה תוקף במטרה לסייע ככל הניתן לחיילים בסדיר, במילואים, לתושבי העוטף שנפגעו ופונו מבתיהם ובשביל להנציח את חללי המלחמה, חברינו הטובים ליציע ולעטוף את בני משפחותיהם.

תודה לשאול גרינפלד על צילום הסרטון והתמונה ברקע ®  כל הזכויות שמורות 

ליצירת קשר:

ניתן לצרף עד 5 תמונות ולא יותר מ 8MB ובפורמטים הבאים: png, jpg, jpeg

the form has been sent successfully.

הטופס נשלח בהצלחה.